Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar APK

Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar APK

Developer: CetCiz Games
Category:Free Trivia Games
Publish Date:

ApkLizard Editor's Team Note (Android Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar 1.02)
Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar Game is developed by CetCiz Games and published in Trivia category on 2018-02-24 . Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar 's latest version is 1.02. According to our rating team, Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar 's rating score is 4.6 / 5. Please let us know any kind of comments or problems you face by commenting below.

Bir de Böyle Dinle Türkçe Hit Şarkılar Description

🎶 Bir de Böyle Dinle! Türkçe Hit Şarkılar 🎶

Bu Hangi Şarkı yapımcısı CetCiz Games'ten harika bir sesli Türkçe Şarkı Oyunu daha!

Bir de Böyle Dinle! oyununda en popüler Türkçe Hit Şarkıları bulabileceksin! Ama biraz farklı olarak 😉

Çünkü bu oyunda Hit Parçalar ses ayarlarıyla birazcık oynadık ve artık karşına kalın sesli bir Aleyna Tilki, ince sesli bir Sıla her an çıkabilir :)

Evet yanlış duymadın, bildiğin Türkçe Hit Şarkılar farklı tonlarda her bölümde sana dinletilecek ve senden doğru şarkı ismini bulman istenecek!

Eğer özellikle 2017-2018 Türkçe Hit Şarkılar konusunda kendine güveniyorsan, tonu veya sesi fark etmez, ben her türlü şarkıyı bilirim diyorsan oyunumuza bekliyoruz.

Çünkü biz seni tutuyoruz ve hepsini tek tek bileceğine inanıyoruz 😂

Tüm hit şarkıları bileceğini tahmin ediyoruz ama yine de takılırsan diye özel ipucu koleksiyonumuzdan yararlanabilirsin. İpuçları arasında Harf Açma, Harf Silme, Şarkıcı İsmini söyleme gibi işine yarayabilecek türden yardımlar alabilirsin.

Şarkı indir durumları olmadan, İNTERNETSİZ ve Türkçe müzik dinleyerek şarkıların eğlenceli oyununa şahit olun!

Unutmadan, şarkıların sadece bir kısmını ve farklı bir ton kullanarak sana dinleteceğiz. Ben nasılsa nakarat kısmından yakalarım deyip kendine çok güvenme, çünkü işini zorlaştırmak için hiç bir hit şarkının nakarat kısmını oyunda dahil etmedik 😆

Türkçe Şarkı konusunda iyiyim, sorun yok diyorsan dediğimiz gibi oyunumuza bekliyoruz. Oyunun sesini açmayı ve takıldığında arkadaşlarına da dinletmeyi unutma!

Cetciz Games | Bir de Böyle Dinle! Türkçe Hit Şarkılar 🎶>
Download

As ApkLizard, we think downloading APK from rather than Google Play is generally risky. We also think the best source to download is Google Play so we redirect you to Google Play.